SIT8209AC-83-33S-160.000000T
SIT8209AC-83-33S-160.000000T
Mfr. #:
SIT8209AC-83-33S-160.000000T
描述:
MEMS OSC XO 160.0000MHZ LVCMOS
数据表:
Service Guarantees
We guarantee 100% customer satisfaction.
型号 制造商 描述 库存 价格
SIT8209AC-83-33S-160.000000T
DISTI # SIT8209AC-83-33S-160.000000T-ND
SiTime CorporationMEMS OSC XO 160.0000MHZ LVCMOS
Temporarily Out of Stock
SIT8209AC-83-33S-160.000000T
DISTI # SIT8209AC-83-33S-160.000000T
SiTime CorporationHIGH FREQUENCY ULTRA PERFORMANCE OSCILLATOR, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 160MHZ, ST, SMD - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-33S-160.000000T)