SIT8209AC-83-33E-166.666666X
SIT8209AC-83-33E-166.666666X
Mfr. #:
SIT8209AC-83-33E-166.666666X
制造商:
SiTime
描述:
MEMS OSC XO 166.666666MHZ LVCMOS
生命周期:
制造商新产品。
数据表:
Service Guarantees
We guarantee 100% customer satisfaction.
Packaging Boxes
***et
Clock Oscillator 166.666666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R
***i-Key
型号 制造商 描述 库存 价格
SIT8209AC-83-33E-166.666666X
DISTI # SIT8209AC-83-33E-166.666666X-ND
SiTime CorporationMEMS OSC XO 166.666666MHZ LVCMOS
RoHS: Compliant
Min Qty: 250
Container: Tape & Reel (TR)
Temporarily Out of Stock
SIT8209AC-83-33E-166.666666X
DISTI # SIT8209AC-83-33E-166.666666X
SiTime CorporationClock Oscillator 166.666666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-33E-166.666666X)