SIT8209AC-83-33E-166.000000T
SIT8209AC-83-33E-166.000000T
Mfr. #:
SIT8209AC-83-33E-166.000000T
制造商:
SiTime
描述:
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
生命周期:
制造商新产品。
数据表:
Service Guarantees
We guarantee 100% customer satisfaction.
型号 制造商 描述 库存 价格
SIT8209AC-83-33E-166.000000T
DISTI # SIT8209AC-83-33E-166.000000T-ND
SiTime CorporationMEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
Temporarily Out of Stock
SIT8209AC-83-33E-166.000000T
DISTI # SIT8209AC-83-33E-166.000000T
SiTime CorporationClock Oscillator 166MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-33E-166.000000T)