SIT8209AC-83-33E-98.304000X
SIT8209AC-83-33E-98.304000X
Mfr. #:
SIT8209AC-83-33E-98.304000X
描述:
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV
数据表:
Service Guarantees
We guarantee 100% customer satisfaction.
型号 制造商 描述 库存 价格
SIT8209AC-83-33E-98.304000X
DISTI # SIT8209AC-83-33E-98.304000X-ND
SiTime CorporationMEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV
RoHS: Compliant
Min Qty: 250
Container: Tape & Reel (TR)
Temporarily Out of Stock
SIT8209AC-83-33E-98.304000X
DISTI # SIT8209AC-83-33E-98.304000X
SiTime CorporationClock Oscillator 98.304MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-33E-98.304000X)