SIT8209AC-83-33E-161.132800Y
SIT8209AC-83-33E-161.132800Y
Mfr. #:
SIT8209AC-83-33E-161.132800Y
描述:
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS
数据表:
Service Guarantees
We guarantee 100% customer satisfaction.
型号 制造商 描述 库存 价格
SIT8209AC-83-33E-161.132800Y
DISTI # SIT8209AC-83-33E-161.132800Y-ND
SiTime CorporationMEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS
Temporarily Out of Stock
SIT8209AC-83-33E-161.132800Y
DISTI # SIT8209AC-83-33E-161.132800Y
SiTime CorporationClock Oscillator 161.1328MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-33E-161.132800Y)