SIT8209AC-83-33E-161.132800T
SIT8209AC-83-33E-161.132800T
Mfr. #:
SIT8209AC-83-33E-161.132800T
制造商:
SiTime
描述:
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS
生命周期:
制造商新产品。
数据表:
Service Guarantees
We guarantee 100% customer satisfaction.
Packaging Boxes
***et
Clock Oscillator 161.1328MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R
***i-Key
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS
型号 制造商 描述 库存 价格
SIT8209AC-83-33E-161.132800T
DISTI # SIT8209AC-83-33E-161.132800T-ND
SiTime CorporationMEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS
Temporarily Out of Stock
SIT8209AC-83-33E-161.132800T
DISTI # SIT8209AC-83-33E-161.132800T
SiTime CorporationClock Oscillator 161.1328MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-33E-161.132800T)