SIT8209AC-83-33S-212.500000Y
SIT8209AC-83-33S-212.500000Y
Mfr. #:
SIT8209AC-83-33S-212.500000Y
描述:
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
数据表:
Service Guarantees
We guarantee 100% customer satisfaction.
型号 制造商 描述 库存 价格
SIT8209AC-83-33S-212.500000Y
DISTI # SIT8209AC-83-33S-212.500000Y-ND
SiTime CorporationMEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
Temporarily Out of Stock
SIT8209AC-83-33S-212.500000Y
DISTI # SIT8209AC-83-33S-212.500000Y
SiTime CorporationClock Oscillator 212.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-33S-212.500000Y)