SIT8209AC-83-33E-166.666660X
SIT8209AC-83-33E-166.666660X
Mfr. #:
SIT8209AC-83-33E-166.666660X
描述:
MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVCMOS
数据表:
Service Guarantees
We guarantee 100% customer satisfaction.
型号 制造商 描述 库存 价格
SIT8209AC-83-33E-166.666660X
DISTI # SIT8209AC-83-33E-166.666660X-ND
SiTime CorporationMEMS OSC XO 166.66666MHZ LVCMOS
RoHS: Compliant
Min Qty: 250
Container: Tape & Reel (TR)
Temporarily Out of Stock
SIT8209AC-83-33E-166.666660X
DISTI # SIT8209AC-83-33E-166.666660X
SiTime CorporationClock Oscillator 166.66666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-33E-166.666660X)